fbpx

Orvosírnok álláslehetőség

Magánrendelőnk részállásban, legfőképp a délelőtti órákra orvosírnokot keres! Megváltozott munkaképességűek, nyugdíj korhatárt betöltött és passzív tanulmányokat folytató diákok jelentkezését is várjuk!

Munkakör:

  • betegellátással kapcsolatos dokumentáció és adatrögzítési feladatok elvégzése
  • betegekkel, orvosokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • orvosírnoki tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • egészségügyi ismeretek
  • orvosi latin alapfokú ismerete
  • magabiztos gépírás, számítógép használat

Amit ajánlunk:

  • jól felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • összetartó, fiatalos kollektíva
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés

Fényképes önéletrajzát az email címre várjuk.

Kérjük csak a munkakörrel kapcsolatos célirányos információkat írja bele az önéletrajzába. Az állásra jelentkezés során ellenőrizhetjük a közösségi profilját. Kérjük tüntesse fel álláspályázatában, hogy önéletrajzát az álláshirdetés lezárulta után tárolhatjuk-e és megkereshetjük-e üresedés esetén.

  • Állásajánlatok

    A “Vissza” gomba kattintva megtekintheti további aktuális állásajánlatainkat!