fbpx

Kontroller/Pénzügyi munkatárs álláslehetőség

Folyamatosan fejlődő magánklinikánk pénzügyi folyamatok támogatására főállású, szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársat keres! Az állás megváltozott munkaképességűek számára is betölthető!

Munkavégzés helye: Szeged, Aranyklinika Kft.
Munkavégzés típusa: főállású

Feladatok:

  • havi és éves záráshoz kapcsolódó számviteli folyamatokban való aktív közreműködés, könyvelési tételek ellenőrzése
  • eredmény-kimutatás, pénzügyi terv elkészítésében részvétel
  • időszakos pénzügyi jelentések, elemzések készítése
  • üzleti események pénzügyi szempontból történő elemzése és vezetői döntéstámogatás
  • folyamatos kapcsolattartás a könyvelőkkel, változások bejelentése
  • részvétel a Cash-flow tervezésében, pénzforgalommal kapcsolatos kimutatások készítése
  • folyamatjavító kezdeményezések és fejlesztési lehetőségek azonosítása elősegítése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • pénzügyi kontroller, közgazdasági, könyvelői, vagy mérlegképes könyvelői végzettség;
  • minimum 2 éves tapasztalat pénzügy, számviteli és/vagy kontrolling területen;
  • professzionális MS Office ismeretek (Excel);
  • precizitás, gyors, önálló munkavégzés, határidők betartása, analitikus, elemző személyiség, csapatszellem

Előnyök:

  • Vezetőirányítási rendszerek (VIR) ismerete
  • Csoportmunka szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörülmények
  • Állandó munkarend
  • Fiatalos, segítőkész kollektíva
  • Versenyképes fizetés (fix bér+cafeteria)
  • Biztos munkahely

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az email címen.

Kérjük csak a munkakörrel kapcsolatos célirányos információkat írja bele az önéletrajzába. Az állásra jelentkezés során ellenőrizhetjük a közösségi profilját. Kérjük tüntesse fel álláspályázatában, hogy önéletrajzát az álláshirdetés lezárulta után tárolhatjuk-e és megkereshetjük-e üresedés esetén.

  • Állásajánlatok

    A “Vissza” gomba kattintva megtekintheti további aktuális állásajánlatainkat!