fbpx

Informatikai asszisztens munkatársat keresünk

Informatikai asszisztens munkatársat keresünk az IT részleg munkájának segítésének céljából, alkalmazói feladatok elvégzésére, magánrendelőbe. Az állás teljes vagy részmunkaidő, hétfőtől péntekig tartó munkavégzés.

Munkavégzés helye: Szeged, Aranyklinika Kft.
Munkavégzés típusa: teljes vagy részállás

Feladatok:

  • Adatbázisok, nyilvántartások, jogosultságok kezelése,
  • Statisztikák elkészítése,
  • Informatikai adminisztrációs teendők,
  • Alap hibaelhárítási és support kapcsolati feladatok,
  • Új rendszerek kialakításában való részvétel,
  • Hálózati infrastruktúra támogatása,
  • Szoftverek (ügyviteli, előjegyző, betegadminisztráció, levelezés, stb.) konfigurációja és támogatása,
  • Informatikai ajánlatkérések, beszerzések lebonyolítása, titkársági közreműködéssel,
  • Kapcsolattartás szolgáltatókkal (internet, mobiltelefon, alközpont, szoftverek, tárhely, számlázó, stb),
  • Alap rendszergazdai teendők,
  • Hardware és software üzemeltetőkkel kapcsolattartás és hibaelhárításban közreműködés,
  • A napi ügyeleti és support teendők ellátása,
  • Szabadságolás, betegség esetén besegítés a kollégák mindennapos munkájába

Pályázati feltételek:

  • Stabil alkalmazói, ECDL-szintű gyakorlati tudás,
  • TCP/IP hálózat felépítésének alapfokú ismerete,
  • Alapfokú számítógép hardware ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem elvárás)

Előny:

  • Szakirányos informatikai végzettség,
  • ECDL-vizsga
  • Legalább 1 év munkatapasztalat,
  • Windows, Linux üzemeltetési és rendszerismeretek,
  • Magabiztos hálózati ismeretek (IPv4, IPv6, routing, NAT, OpenVPN, stb),
  • Linux rendszergazdai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörülmények,
  • Akár rugalmas munkarend,
  • Alkalmazotti vagy alvállalkozói jogviszony,
  • Kiemelkedő teljesítmény díjazása,
  • Home-office csak speciális esetben

Egyéni vállalkozók számára tökéletes jövedelem kiegészíthető lehetőség!

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az email címen.

Kérjük csak a munkakörrel kapcsolatos célirányos információkat írja bele az önéletrajzába. Az állásra jelentkezés során ellenőrizhetjük a közösségi profilját. Kérjük tüntesse fel álláspályázatában, hogy önéletrajzát az álláshirdetés lezárulta után tárolhatjuk-e és megkereshetjük-e üresedés esetén.

  • Állásajánlatok

    A “Vissza” gomba kattintva megtekintheti további aktuális állásajánlatainkat!