fbpx

Adminisztrációs álláslehetőség!

Adminisztrációs területre keresünk főállású munkatársat.

Munkavégzés helye: Szeged, Aranyklinika Kft.
Munkavégzés típusa: teljes

Feladatok:

  • általános adminisztratív operatív feladatok elvégzése,
  • menedzsment munkáját támogató titkársági feladatok ellátása,
  • bejövő és kimenő dokumentumok kezelése, iktatása,
  • keletkező belső dokumentumok kezelése, archiválása,
  • adminisztratív közreműködés ajánlatok, szerződés és egyéb dokumentumok előkészítésében,
  • kapcsolattartás a könyvelővel,
  • a könyvelő számára a havi anyagok összekészítése,
  • üzleti partnerekkel kapcsolattartás
  • heti/havi pénzkezelési feladatok
  • árajánlatok beszerzésekre

Munkavégzés feltételei:

  • minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • társalgási szintű angol nyelvtudása van szóban és írásban is,
  • aktív számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Word, MS Office),
  • kreatív, proaktív és jó probléma megoldó személy

Előnyt jelent:

  • szakirányos végzettség
  • 1 évnél hosszabb szakmai tapasztalat
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • számlázási, könyvelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatás
  • kulturált munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • tartós álláslehetőség

Fényképes önéletrajzát az címre várjuk.

Kérjük csak a munkakörrel kapcsolatos célirányos információkat írja bele az önéletrajzába. Az állásra jelentkezés során ellenőrizhetjük a közösségi profilját. Kérjük tüntesse fel álláspályázatában, hogy önéletrajzát az álláshirdetés lezárulta után tárolhatjuk-e és megkereshetjük-e üresedés esetén.

  • Állásajánlatok

    A “Vissza” gomba kattintva megtekintheti további aktuális állásajánlatainkat!